sweep-deep Sweep Deep | Didem ÖZKAN

Sweep Deep

Image

Sweep Deep

SWEEP DEEP NEDİR?

Didem Özkan tarafından alınan, özel bir patente sahip olan sweep deep uygulaması derinlemesine temizlik yaparken aynı zamanda cildi temizleme ve onarma protokolü olarak Dünya da ve Türkiye’de bir ilktir. 

SWEEPDEEP NASIL UYGULANIR?

Sweep deep uygulamasına başlamadan önce, kişinin cilt tipi, leke tipi ve cilt problemlerinin durumuna göre uygulama protokolü belirlenir. Sweep deep ile cildinizin ihtiyacı olan vitamin ve mineraller, vakum teknolojisi kullanılarak daha kontrollü bir şekilde cildinize verilir. Böylelikle daha doğru ve etkili cilt bakımı uygulaması yapılır. 

SWEEPDEEP’İN DİĞER CİLT BAKIMI UYGULAMALARINDAN FARKI NEDİR?

Sweep  deep 11 başlığı sayesinde cilt yapısına ve ihtiyacına göre her bir uygulama ile cilde değer katmaktadır. İşte bu yüzden Sweep deep normal cilt bakımlarından tamamıyla farklıdır. Normal cilt bakımında cilt temizlenir, gözenek içerisindeki komedonlar alınır, tonik yapılır, maske yapılır, kremler sürülür ve işlem bitirilir.
 
Sweep deep bunlardan farklı olarak gerekli bakımın haricinde içerisinde  birçok kür bulundurmakta. Leke problemi, Sweepd eep işlemi içerisinde ayrı bir kür olarak uygulanır. İnce kırışıklıkları yok etmek için ise ayrı bir kür , anti aging işlemi için ayrı bir kür. Sweep deep geniş kapsamlı bir cilt onarım protokolüdür. Sweep deep ve etki alanlarından daha detaylı bahsedecek olursak;

Sweep deep; egzama, akne problemleri, gül hastalığı (rozasea), siyah nokta gibi birçok cilt problemine çözüm sunmaktadır.


SWEEPDEEP KAÇ SEANS UYGULANMAKTADIR?

Sweep deep cilt bakımı uygulaması 4-8 seans olarak ayda bir kere yapılması önerilir.  


SWEEPDEEP SONRASI NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Sweep deep sonrası cilde yapılan bakım protokolünün emilimini sağlamak amacıyla 4-5 saat kadar cildinizi yıkamamanız gerekmektedir. Sonrasında ise güneş kremi kullanımını mutlaka önermekteyiz. Yaptığımız bakımın etkisini sizlerin de ufak dikkatleriyle, daha erken alabilmemiz mümkündür.

SWEEPDEEP UYGULAMASI İÇİN YAŞ SINIRI VAR MIDIR?

Sweep deep ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabilir. 18 yaş altındaki kişilere uygulama yapabilmek için ayrı bir cilt analizi yapılır ve aile refakati gerekir. 


SWEEP DEEP’İN ETKİ ALANLARI NELERDİR?

Sweepdeep;
-Egzama
-Akne problemleri
-Gül hastalığı (rozasea),
-Siyah nokta 
-Güneşe veya yaşlanmaya bağlı olarak oluşan lekelerin giderilmesi
-Cilt gerginliğinin geri kazanılması
-Cilt hassasiyetinin giderilmesi
-Karma, kuru ve yağlı cilt problemlerine özel bakım gibi birçok problemin çözümünü sağlamaktadır.

SWEEP DEEP İÇİN DAHA DETAYLI BİLGİ NASIL ALABİLİRİM?

Sweep deep uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için 90 530 580 81 00 nolu numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.İletişim