alopesi-areata-4d-kas-tasarimi Alopesi Areata 4D Kaş Tasarımı | Didem ÖZKAN

Alopesi Areata 4D Kaş Tasarımı

Image

Alopesi Areata 4D Kaş Tasarımı

Alopesi Areata halk arasında saç kıran olarak bilinen bir rahatsızlık. Bu rahatsızlığı yaşayan kişilerin en büyük sorunlarından bir taneside saçlarını ve kaşlarını kaybediyor olmalı. Didem Özkan Beauty & Academy tamda bu noktada devreye giriyor. Kaşlarınız ile alakalı yaşadığınız problemlerde 4D Anatomik Kaş tasarımı sayesinde artık kalıcı ve doğal kaşlara sahip olabilirsiniz.

4D Anatomik Kaş Tasarımı acısız, kanamasız, uzun süre kalıcılığı olan ve tamamen doğal pigmentlerin kullanıldığı bir uygulamadır. Kullanılan uygulama teknikleri içerisinde her bir ürünün tek bir kullanımlık olması uygulamanın doğallığı ve sağlığı açısından çok önemlidir.

Tamamen özel bir cihazla yapılan uygulamamızda kullandığımız cihazın iğne uçları nano tekneloji ile üretilmiştir. Her iğne tek kullanımlıktır ve tüm hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. 4D Kaş tasarımı uygulaması sayesinde ortalama olarak 2 Yıl kadar kalıcı kaşlara sahip olabilirsiniz.

Ortalama olarak 1-2 saat arasında süren uygulamamızın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Sağlık açısından hiç bir tehtidi olmadığı için yaşamınızı daha konforlu hale getirmek için sizlerde bizimle iletişime geçerek 4D Kaş Tasarımı hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Size özel tasarım, uygulama ve ifade danışmanlığı için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim