Picosecond Kalıcı Dövme Silme

Image

Picosecond Kalıcı Dövme Silme

İş, sosyal yaşantı yada pek çok farklı nedenle önceki yıllarda yaptırmış olduğumuz dövmelerimiz bizlere problem yaşatabiliyor. Bu sebeple çok isteyerek yaptırdığımız dövmelerimizden gün gelip kurtulmak isteyebiliyoruz. Bu durumda insanların en çok merak ettiği ve çare aradığı işlem Kalıcı Dövme Silme uygulaması oluyor.

Dövme silme işlemlerinde bir çok farklı yöntem ve teknik mevcut. Ancak bu teknikler çoğu zaman yara izi, kahverengi veya beyaz leke kalıntıları bırakabiliyor. Aynı zamanda çok uzun seanslar ve dolayısıyla yüksek maliyetler söz konusu.

Didem Özkan Beauty & Academy’ de uygulanan özel dövme silme yöntemleri ile kalıcı dövmelerinizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Kullanılan cihazların teknolojik yapısı ve uygulama şeklinden dolayı kesinlikle derinize, cildinize herhangi bir zarar vermez, herhangi bir yıpranma oluşmaz. Özel cihazımız sayesinde dövmenizi oluşturan boyaya direkt işlem yaparak boya partiküllerini parçalayan bir sistemdir. Bu sayede derinizde en ufak rahatsızlık söz konusu olmazken, yapılan işlemlerde %100 silinme garantisiyle gerçekleşir.

Ortalama 3-4 seans içerisinde kalıcı dövmelerinize veda edebilirsiniz. Diğer kalıcı dövme silme uygulamalarına nazaran 4 kat daha hızlı sonuca ulaşan uygulamamız sayesinde dövmelerinizden çok daha kısa sürede ve çok daha sağlıklı şekilde kurtulun.

Kalıcı dövme silme uygulaması ile alakalı daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.