mikropigmentasyon-kil-teknigi-ile-kas-tasarimi-hakkinda-merak-edilenler Mikropigmentasyon - Kıl Tekniği İle Kaş Tasarımı Hakkında Merak Edilenler | Didem ÖZKAN

Mikropigmentasyon - Kıl Tekniği İle Kaş Tasarımı Hakkında Merak Edilenler

Mikropigmentasyon - Kıl Tekniği İle Kaş Tasarımı Hakkında Merak Edilenler

Mikropigmentasyon - Kıl Tekniği İle Kaş Tasarımı Hakkında Merak Edilenler

Mikropigmentasyon uygulamalarının en önemli aşaması tasarım kısmıdır. Yüzünüzün yapısına en uygun kaş tasarımını tespit edip uygulamak oldukça önemlidir. Bu aşamada gerçekleştirilecek ön görüşme oldukça önemli olup sonuçta çıkacak başarıyı arttıran bir faktördür.

Kıl Tekniği olarakta adlandırılan 3D Mikropigmentasyon uygulaması ile kaşın doğal yapısına uygun kıl efektleri verilerek gerçekleştirilir. Bu uygulamada kaşın orijinal rengi kullanılarak maksimum doğallık sağlanır.

Uygulama tasarım dahil 3-4 saat sürmektedir. Uygulama’ nın ardından yaklaşık 1 ay sonra rötüşler yapılmaktadır.

Mikropigmentasyon işlemi diğer bir adı ile Kalıcı Makyaj işlemleri steril ve tek kullanımlık mikro iğnelerin kullanımı ile gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde kötü sonuçların doğması muhtemeldir.

Kaş bölgesini tekrar yaratmak veya eksik bölgeleri tekrar yapılandırmak için uygulanan bu işlem ile seyrek olan kaşlarınıza uygun bir şekilde hacim kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda Mikropigmentasyon uygulaması düşük kaş yapısına sahip kişilerinde kaşarının düzenlenmesi içinde uygulanmaktadır. Kaşlarınızın dış ve uç kısımlarının aşağıya doğru sarkması sizleri yorgun, üzgün ve olduğunuz yaştan daha yaşlı olarak gösterir. Dökülmüş olan kaşlarınızın yerine yeni bir kaş tasarımı gerçekleştirilebilir veya seyrek kaşlarınızın arası doldurulabilir.

Didem Özkan Beauty & Academy’ de gerçekleştireceğiniz 4D Kaş tasarımı ile tüm bu problemler ortadan kaldırılır. Yapılan tüm işlemlere kişiye özel Anatomik Kaş Tasarımı ile olaya yep yeni bir boyut kazandırdık. Tamamen sizlerin ifadesine uygun, sizlere özel bir kaş tasarımı ile yepyeni bir sen için bizimle iletişime geçin

Paylaş