kas-uygulamalarinda-dogru-tasarimin-onemi Kaş Uygulamalarında Doğru Tasarımın Önemi | Didem ÖZKAN

Kaş Uygulamalarında Doğru Tasarımın Önemi

Kaş Uygulamalarında Doğru Tasarımın Önemi

Kaş Uygulamalarında Doğru Tasarımın Önemi

Kaş uygulamalarının başarılı sonuçlar vermesi için birçok unsur devrededir. Bu faktörlerin başında da doğru kalıcı makyaj uygulamasını tercih etmeniz oldukça önemlidir. Kalıcı makyaj uzmanının kullandığı malzeme kalitesi ve tecrübesi size en doğru kaş tasarımını sağlayacaktır. Kaş uygulamasından önce nasıl bir kaş tasarımı yaptıracağınız oldukça önemlidir. Ömür boyu sizinle olmasa da uzun bir süre parçanız olacak kaşlar ortaya koyulmalıdır. Çünkü aynada sürekli bu tasarımın ürünü olan yüze ve kaşlara bakacaksınız. Bu yüzden içinize sinecek bir kaş tasarımı yapmak oldukça önem kazanır.

 

Kaş Tasarım Uygulamalarında Doğru Tasarımın Faydaları

Kaş tasarım uygulamalarında doğru tasarımın birçok avantajı bulunur. Bu şekilde zamandan ve birçok açıdan fayda sağlayabilirsiniz. Doğru bir kaş tasarımı size çok şey katacaktır:

  • Doğru kaş tasarımı, doğal bir kaşlara kavuşmanızı sağlayacaktır.
  • Doğru kaş tasarımına sahip olursanız kaş hattınız, göz çevreniz ve suratınızın beğenilen yanları ortaya çıkar ve güzelliğiniz tescillenir.
  • Doğru bir kaş tasarım uygulaması, yüzünüzde sizi rahatsız eden hatları ortadan kaldırır. Büyük burun, sivri çene ya da geniş alın yapısı gibi olumsuz özellikler artık öne çıkmaz.
  • Kaş tasarım uygulamalarında doğru tasarım yapmak aynaya baktığınızda memnun olmanız ve tatmin olmanızı sağlar.
  • Doğru bir tasarım ortaya koyulduğunda yüzünüzde kaliteli ve kusursuz bir işçilik ortaya koyulduğu tescillenir.
  • Doğru kaş tasarım uygulaması, kaşlarınıza bir işlem olduğunu fark ettirmez. Sadece sizin bu konuyu paylaştığınız kişiler kaşınızda bir işlem olduğunu bilir.
  • Doğru kaş tasarımı uzun bir süre 7 gün 24 saat bakımlı ve güzel görünmenize vesile olur.

 

Kaş Tasarımında Doğru İşlem

Kaş tasarım uygulamalarında doğru işlem için her durumdan önce size özel bir iş çıkarmak gerekir. Unutmayın ki her kadının yüz hattı, kaş şekli, göz yapısı farklıdır. Herkesin karakteristik özelliği kendine hastır. Bu sebeple standart bir kaş tasarımı her kadına gidecek ve herkese uygulanabilir anlayışı yanlış olacaktır. Kaş tasarım uygulaması yaptırmadan kaş yapınız incelenmeli, yüzünüzdeki kemik dokusu belirlenmeli ve nasıl bir kaş tasarımının dizi daha güzel ve çekici kılacağı ortaya konmalıdır.

Doğru kaş tasarımı yapılırken özel cihazlar kullanılması da önemlidir. Ölçme cihazı, kaş ölçüm cetveli ve diğer tasarım malzemeleri kaşlarınızın matematiksel yapısını ortaya koymalıdır. Bu şekilde tüm tasarım işlemlerinden sonra doğru kaş tasarımına geçilebilir. Tüm bunların sonunda örnek olacak kaş tasarımı sizin içinize sinmelidir. Hem kalıcı makyaj uzmanı hem de siz onay verdikten sonra kaş tasarım uygulaması devreye sokulmalıdır. Gelişmiş bir teknolojiyle ortaya konan 4D kaş tasarım uygulaması sayesinde en natürel ve en etkileyici kaşlara kavuşabilirsiniz. 4D kaş tasarımı uygulaması çok sınırlı sayıda kalıcı makyaj uzmanı tarafından yapılır. Bu uygulamanın patentine kalıcı makyaj uzmanı Didem Özkan sahiptir.

Paylaş