erkek-kas-modelleri Erkek Kaş Modelleri | Didem ÖZKAN

Erkek Kaş Modelleri

Erkek Kaş Modelleri

Erkek Kaş Modelleri

Günümüzde bayanların kendi bakımlarını en özenli şekilde yaptıklarını ve dış görünümlerine önem verdiklerini biliyoruz. Ancak günümüzde bakım uygulamalarını sadece bayanların değil; erkeklerin de gerçekleştirdiğini görmeye başladık. Erkeklerin uyguladığı bakım uygulamaları arasında birçok seçenek yer alsa da, en fazla öne çıkan; kaş modelleri sayısındaki çeşitliliktir. Kaş yüzün en belirgin kısmında yer aldığından dolayı ister kadın, isterse de erkek olsun herkesin tarzını, stilini ve duruşunu değiştiren detaylardan biridir. Dolayısıyla erkeklerin kaş modelini değiştirmek istemesi aslında yüzünde büyük bir değişikliğe yol açmaktadır. Gerçekleşen değişikliğin yüzünüze, tarzınıza ve giyim tarzınıza uygun olması için tıpkı bayanlar gibi kaş bakımına önem veren bir erkek olarak sizin de en uygun erkek kaş modelleri arasından tercih yapmanız gerekmektedir.
 

Kalın ve Düz Erkek Kaş Modelleri

Günümüzde bayanlar tarafından sıklıkla kullanılan ve erkek kaş modası içerisinde yer almaya başlayan bir yandan ok gibi dümdüz, diğer yandan da kalın kaşlar erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında kendisini göstermektedir. Bahsettiğimiz kaş tarzı erkeklerin doğal kaş ve yüz yapısında herhangi bir değişikliğe yol açmadan uygun durmayan kaşlardan kurtulmalarına imkan tanımaktadır. Kaş kalınlığından vazgeçmek istemeyen ancak bir yandan da bitişen kaşlarından kurtulmak isteyen erkekler 4D erkek kaş tasarımı yöntemiyle son yılın modası konumunda duran kaş şekline Didem Özkan ile kavuşabilirler.
 

İnce ve Açılı Erkek Kaş Modelleri

Kalın bir kaşı olmasından sıkılan ve giyim tarzına daha çok ince kaş modellerinin yakıştığını düşünen erkeklerin pes etmesine gerek yok. Çünkü; onlar için ince ve açılı erkek kaş modelleri bulunmaktadır. Bahsettiğimiz modelde kaşlarınızın sıkıldığınız kalınlıktan kurtulmasını sağlayacak ancak 4D erkek kaş tasarımı yaparken tercih ettiğiniz açılı kaş tarzıyla birlikte tarzınıza yeni bir duruş katma imkanı elde edebileceksiniz. 
 

Kalın Eğri ve Orantısız Erkek Kaş Modelleri

Erkeklerin tercih edebilecekleri kaş modelleri arasında kalın kaşlar daha fazla seçeneği içerisinde barındırmaktadır. Sıradaki modelimiz bir düzen ya da simetrik duruşu sevmeyen erkekler için en uygun olan tasarımdır. Düzlüğün bir sıradanlığı çağrıştırdığınızı, orantısızlığın ise estetik duruşu beraberinde getirdiğini düşünen marjinal fikirli bir erkekseniz sizler için modelimiz en uygun olanıdır. Yaptıracağınız modeli kullanmaya başladığınızda kolay bir kullanımı olduğunu anlayacaksınız.
 

Kalın Düz ve Parlak Erkek Kaş Modelleri

Yukarıda sıraladığımız diğer kalın erkek kaş modelleri arasından herhangi bir şekilde seçim yapamadıysanız o halde size sıradaki modelimizden söz etmeliyiz. Kalın kaşlardan vazgeçemeyen, düz modelde de karar kılan ancak parlak kaşları olsun isteyen erkekler için uygulanabilen kaş tasarımı sizi tıpkı Robert Pattinson gibi gösterecektir.
 

İnce ve Düz Erkek Kaş Modelleri

Sıradaki kaş modelimiz ince kaş stilini tercih eden erkekler için gelmiştir. Eğer ince bir kaş modeline sahip olmak istiyorsanız yaptıracağınız 4D erkek kaş tasarımı ile kaşlarınıza düz modeli de beraberinde uygulattığınızda inanılmaz çekici bir görüntü elde edebileceksiniz. Didem Özkan'ın yaptığı ince ve düz erkek kaş modelleri sizler için olumlu anlamda örnek teşkil edecektir.
 

İnce ve Kavisli Erkek Kaş Modelleri

İnce kaşlar sizin için bir yaşam tarzıysa ve iddialı duruşa sahip olmak istiyorsanız sıradaki modelimiz tam size göredir. Kavisli bir model yaptırıp ince kaşlarınız bu kavise eşlik ettiği zaman yüzünüzde kendisinden emin, çekici ve yakışıklı bir erkek edası olacaktır. Bayan kaş modelleri içerisine göz attığımızda artık sıradaki modelimiz demode şeklinde tanımlansa da erkekler için hala modadır. Bu yüzden de bahsettiğimiz kaş modeli hakkında tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.
 

Kalın ve Açılı Erkek Kaş Modelleri

4D erkek kaş tasarımı aracılığı ile erkeklere uygulanabilecek son modelimiz de kalın ve açılı erkek kaş modelleridir. Daha çok orta yaşlı erkekler tarafından tercih edilmesi gereken ya da olgun görünmek isteyen erkeklerin yaptırdığı bu model size karizmatik bir duruş sağlayacaktır. Kaş modelinize karar verirken bu modeli de göz ardı etmemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.
 
Yukarıda sıraladığımız 7 ayrı erkek kaş modeli arasından kendinize en yakışacak olan modele karar vermeden önce mutlaka Didem Özkan ile bir görüşme sağlamanız gerekmektedir. Özkan, yüzünüzün şekline, yapısına ve giyim tarzınıza dikkat ederek size en fazla yakışacak kaş modelin ortaya çıkması için tüm tecrübesini yansıtacaktır. Eğer sizin için de uygun olursa sağladığı profesyonel hizmetten yararlanarak kaş tarzınızı değiştirmek için önemli adımı atmış olacaksınız. Saydığımız modeller dışında farklı tarzlar hakkında bilgi almayı isterseniz sitemizde ki iletişim bilgileri aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş