erkek-bayan-kas-tasarimi-fiyatlari-kil-teknigi-doldurma-kas-alma Erkek & Bayan Kaş Tasarımı Fiyatları Kıl Tekniği, Doldurma & Kaş Alma | Didem ÖZKAN

Erkek & Bayan Kaş Tasarımı Fiyatları Kıl Tekniği, Doldurma & Kaş Alma

Erkek & Bayan Kaş Tasarımı Fiyatları Kıl Tekniği, Doldurma & Kaş Alma

Erkek & Bayan Kaş Tasarımı Fiyatları Kıl Tekniği, Doldurma & Kaş Alma

Kaş Tasarımı ile alakalı en çok merak edilen konulardan bir taneside kaş tasarımı fiyatları. Aslına bakarsanız kaş tasarımı çok genel bir öbek. Kişiden kişiye farklılaşan uygulamalar ile birlikte kaş tasarımı kendi içerisinde bir çok farklı alt dala bölünüyor. Bunları örneklemek gerekirse;

Kaşlarınız Seyrek veya Hacimsiz mi ?


Bu soruya cevabınız evet ise kaş tasarımı konusunda sizler için en uygun yöntem kaş doldurma, kıl tekniği veya mikroblading olarakta adlandırılan yöntemlerdir. Bu yöntemler sayesinde hacimsiz veya kaşınızın eksik olduğu bölgelerde doğal kıl efektleri verilerek veya Didem ÖZKAN Beauty & Academy' de uygulanan özel kaş vitaminleri ve Kaş Dolgusu yöntemleri ile kayıp ve hacimsiz bölgelerde doğal bir görünüm kazandırmak oldukça mümkün.

Kaş Vitamini ve Kaş Dolgusu ile desteklenmiş örnek bir uygulama;

Örnek uygulamada görüldüğü gibi özel vitamin uygulaması sayesinde var olan kaşlarınız daha hacimli ve canlı gözüktüğü gibi istenilen bölgelerde yeni tüylenmeler ve kaş dolgusu ile birlikte %100 doğal ve sağlıklı bir kaş tasarımına sahip olabilirsiniz.

Bu uygulamamız ile alakalı fiyat bilgisi almak için lütfen 0530 580 81 00 numaralı iletişim numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçin.

 

Kaşlarınız Çok Yoğun, Şekilsiz ve Dağınık mı ?


Gelelim bir ikinci farklı duruma, kaşlarınızın şeklinden rahatsızsanız, bölgesel yoğunluklar, orta ve uç bölgelerde hacimli kaşlarınızdan şikayetçiyseniz 4D Bayan Kaş Tasarımı & 4D Erkek Kaş Tasarımı uygulamlarımız sizlere istediğiniz ve beklendiğiniz sonucu sunmak için en uygun uygulama yöntemi.

4D Anatomik Kaş Tasarımı uygulamalarımızda kişinin yüz hatlarına göre birlikte yapılan bir istişare sonucu öncelikle kaş tasarımına karar verilmektedir. Kişinin istekleri ve bizlerin tecrübeleri sonucu en uygun kaş modeline karar verildikten sonra tasarım aşaması başlamaktadır.

4D Anatomik Erkek Kaş Tasarımı Uygulama Örneği;

Ardından gerçekleştirilen 2 veya 4 farklı lazer seansı sonucu (Yoğunluğa ve kişinin cilt yapısına göre değişmektedir.) %100 kalıcılık sağlanmaktadır. Minimum olarak 2 yıl süre ile kalıcığını koruyan 4D Anatomik Kaş Tasarımı ile alakalı fiyat bilgisi almak için lütfen 0530 580 81 00 numaralı iletişim numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçin.

Kaşlarınızda ki fazlalıklardan veya hacim kaybından şikayetçi iseniz sizlere özel yöntemlerle tekrardan %100 doğal görünümlü kaşlara sahip olmak için web sitemiz üzerinden veya irtibat numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat ve diğer merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt vermek için Didem ÖZKAN Beauty & Academy ekibi her zaman hizmetinizde.

Paylaş